Kalendarz  

Lipiec 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
   

Wydarzenia  

   

Tłumaczenie  

plhrcsdanlenfrdehugaitptruskesuk
   

Grupa A

Kujda Sebastian / Kujda Sebastian Junior – Janocha Rafał / Świerk Dominik 6:2; 6:2

Kujda Sebastian / Kujda Sebastian Junior – Dumańska Elżbieta / Dumański Adam 7:6; 7:6

Kujda Sebastian / Kujda Sebastian Junior – Fościak Paweł / Nowak Andrzej 6:4; 6:3

Kujda Sebastian / Kujda Sebastian Junior – Malinowski Mirosław / Sitek Przemysław 6:3; 6:2

Janocha Rafał / Świerk Dominik – Dumańska Elżbieta / Dumański Adam 7:5; 7:5

Janocha Rafał / Świerk Dominik – Fościak Paweł / Nowak Andrzej 7:5; 7:5

Janocha Rafał / Świerk Dominik – Malinowski Mirosław / Sitek Przemysław 6:2; 6:4

Dumańska Elżbieta / Dumański Adam – Fościak Paweł / Nowak Andrzej 6:7; 6:3; 10:5

Dumańska Elżbieta / Dumański Adam – Malinowski Mirosław / Sitek Przemysław 7:5; 6:4

Fościak Paweł / Nowak Andrzej – Malinowski Mirosław / Sitek Przemysław 6:2; 6:2

Klasyfikacja Końcowa Grupy A

LP.  Nazwisko i imię

1.Kujda Sebastian / Kujda Sebastian Junior (Nysa)

2.Janocha Rafał / Świerk Dominik (Piątkowice /Nysa)

3.Dumańska Elżbieta / Dumański Adam (Nysa)

4.Fościak Paweł / Nowak Andrzej (Nysa / Hajduki Nyskie)

5.Malinowski Mirosław / Sitek Przemysław (Prudnik / Moszczanka)

Grupa B

Oberc Jarosław / Wisła Tomasz – Sitak Stanisław / Staszewski Artur 7:5; 6:4

Oberc Jarosław / Wisła Tomasz – Gorski Jan / Ostrowski Jacek 6:3; 6:2

Oberc Jarosław / Wisła Tomasz – Czarny Arkadiusz / Sokołowski Włodzimierz 6:2; 6:2

Oberc Jarosław / Wisła Tomasz – Ciołek Włodzimierz / Kowalczyk Maciej 7:5; 3:6; 10:8

Sitak Stanisław / Staszewski Artur – Gorski Jan / Ostrowski Jacek 6:4; 6:3

Sitak Stanisław / Staszewski Artur – Czarny Arkadiusz / Sokołowski Włodzimierz 6:3; 6:2

Sitak Stanisław / Staszewski Artur – Ciołek Włodzimierz / Kowalczyk Maciej 6:4; 6:3

Gorski Jan / Ostrowski Jacek – Czarny Arkadiusz / Sokołowski Włodzimierz 7:5; 7:6

Gorski Jan / Ostrowski Jacek – Ciołek Włodzimierz / Kowalczyk Maciej 6:4; 6:2

Czarny Arkadiusz / Sokołowski Włodzimierz – Ciołek Włodzimierz / Kowalczyk Maciej 3:6; 6:4; 11:9

Klasyfikacja Końcowa Grupy B

LP.  Nazwisko i imię

1.Oberc Jarosław / Wisła Tomasz (Prudnik)

2.Sitak Stanisław / Staszewski Artur (Lubsza / Gogolin)

3.Gorski Jan / Ostrowski Jacek (Nysa)

4.Czarny Arkadiusz / Sokołowski Włodzimierz (Nysa / Prudnik)

5.Ciołek Włodzimierz / Kowalczyk Maciej

Półfinały:

Oberc Jarosław / Wisła Tomasz – Janocha Rafał / Świerk Dominik 6:4; 6:3

Kujda Sebastian / Kujda Sebastian Junior – Sitak Stanisław / Staszewski Artur 6:0; 6:0 Walkower

Finał:

Oberc Jarosław / Wisła Tomasz – Kujda Sebastian / Kujda Sebastian Junior 7:6; 7:6

   

Gościmy  

Użytkowników:
2
Artykułów:
148
Odsłon artykułów:
271724
   

Linki  

   
© 2011-2019 Głuchołaskie Towarzystwo Tenisowe | All Rights Reserved.