Kalendarz  

Sierpień 2019
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
   

Wydarzenia  

   

Tłumaczenie  

plhrcsdanlenfrdehugaitptruskesuk
   

Rok 2019

Maciej Jędrusik

  • Tenisowy Otwarty Turniej Singlowy „Prezes Cup 2019" - Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "Chabry" Opole - I miejsce w grze pojedynczej.

Rok 2018

Maciej Jędrusik

  • I Turniej Deblowy Open Halowy - Centrum Tenisowe “OpolTenis” - I miejsce w grze podwójnej,
  • Urodzinowy Turniej Prezesa BCH - I miejsce w grze podwójnej.

Maciej Kowalczyk

  • Turniej 110-lecia Tenisa Ziemnego w Nysie - Kategoria do 35 lat - III miejsce w grze pojedynczej.

Rok 2017

Maciej Jędrusik

  • VITAL MEDIC Cup I Ogólnopolski Turniej Tenisa Lekarzy w Opolu - Kategoria OPEN - I miejsce w grze podwójnej.
  • VITAL MEDIC Cup I Ogólnopolski Turniej Tenisa Lekarzy w Opolu - Kategoria OPEN do 35 lat - II miejsce w grze pojedynczej.

Rok 2016

Maciej Jędrusik

  • VI Ogólnopolski Turniej Tenisowy Lekarzy w Zielonej Górze ,,Winobranie Cup 2016" - Kategoria OPEN do 45 lat - I miejsce w grze podwójnej.

Michał Sapała

  • JESENÍK OPEN 2016 - dorośli - TK Jeseník - I miejsce w grze podwójnej.
  • JESENÍK OPEN 2016 - dorośli - TK Jeseník - II miejsce w grze pojedynczej.
  • PRINCE SUMMER TENIS - dorośli - TK TENNISPOINT FM - III miejsce w grze pojedynczej.
  • TJ Baník Ostrava OKD - dorośli - III miejsce w grze pojedynczej.
  • TK Opava - dorośli - III miejsce w grze pojedynczej.
  • TK Opava - dorośli - III miejsce w grze pojedynczej.

Rok 2015

Maciej Jędrusik

  • XIV Ogólnopolski Turniej Tenisa Ziemnego Lekarzy w Częstochowie - Kategoria Mężczyźni do 45 lat - II miejsce w grze podwójnej.

Maciej Wojdyła

  • Zimowy Turniej Deblowy - Family Fitness Park - Nysa - IV miejsce w grze podwójnej.

Michał Sapała

  • JESENÍK OPEN 2015 - dorośli - TK Jeseník - I miejsce w grze podwójnej.
  • UNIQA Tecnifibre cup - TK Havířov - dorośli - Havířov - II miejsce w grze podwójnej.
  • TK Hlučín - dorośli - Hlučín - II miejsce w grze pojedynczej.
  • JESENÍK OPEN 2015 - dorośli - TK Jeseník - III miejsce w grze pojedynczej.
  • Mad Max Sportwear Cup - dorośli - Sokol Zábřeh - II miejsce w grze pojedynczej.
  • Svatováclavský turnaj - dorośli - Tenisový klub Bruntál, o.s. - III miejsce w grze pojedynczej.

Paweł Mrożek

  • Singlowa Liga Zimowa 2014/2015 - Family Fitness Park - Nysa - IV miejsce.
  • Zimowy Turniej Deblowy - Family Fitness Park - Nysa - IV miejsce w grze podwójnej.

Włodzimierz Ciołek

  • Turniej tenisa ziemnego par deblowych z okazji ,,Dni Prudnika 2015" - III miejsce w grze podwójnej.

Rok 2014

Aleksandra Kowalczyk

  • 9. Międzynarodowy Turniej Tenisowy JESENIK 2014 między klubami tenisowymi miast Jesenik, Nysa, Głuchołazy i Gośćmi - III miejsce w grze mieszanej.

Grzegorz Tryńczuk

  • Turniej tenisa ziemnego par deblowych z okazji ,,Majówki 2014" - Prudnik - IV miejsce w grze podwójnej.

Joanna Sapała

  • JESENÍK OPEN 2014 - dorośli - TK Jeseník - III miejsce w grze podwójnej.
  • TJ Baník Ostrava OKD - dorośli - III miejsce w grze pojedynczej.

Maciej Kowalczyk

  • 9. Międzynarodowy Turniej Tenisowy JESENIK 2014 między klubami tenisowymi miast Jesenik, Nysa, Głuchołazy i Gośćmi - III miejsce w grze podwójnej.
  • 9. Międzynarodowy Turniej Tenisowy JESENIK 2014 między klubami tenisowymi miast Jesenik, Nysa, Głuchołazy i Gośćmi - III miejsce w grze mieszanej.

Maciej Wojdyła

  • II Zimowy Turniej Singlowy - Family Fitness Park - Nysa - II miejsce w grze pojedynczej.
  • III Zimowy Turniej Singlowy - Family Fitness Park - Nysa - II miejsce w grze pojedynczej.
  • 9. Międzynarodowy Turniej Tenisowy JESENIK 2014 między klubami tenisowymi miast Jesenik, Nysa, Głuchołazy i Gośćmi - III miejsce w grze podwójnej.

Michał Sapała

  • JESENÍK OPEN 2014 - starszy żak - TK Jeseník - I miejsce w grze pojedynczej.
  • Okresní přebor Opava - TO Witzenmann Opava - starszy żak - Opava - II miejsce w grze pojedynczej.
  • TK Hlučín - starszy żak - Hlučín - I miejsce w grze pojedynczej.
  • TK SC Ostrava - starszy żak - Ostrava - III miejsce w grze pojedynczej.
  • TO VOKD Ostrava-Poruba - TK Havířov - starszy żak - Ostrava-Poruba - I miejsce w grze pojedynczej.
  • UNIQA Tecnifibre cup - TK Havířov - starszy żak - Havířov - I miejsce w grze pojedynczej.

Włodzimierz Ciołek i Grzegorz Podkowski

  • TENISOVÝ TURNAJ / KARLOVICE CUP I - Karlovice - I miejsce w grze podwójnej.

Paweł Mrożek i Jacek Nietrzeba

  • TENISOVÝ TURNAJ / KARLOVICE CUP I - Karlovice - III miejsce w grze podwójnej.

Rok 2013

Grzegorz Tryńczuk

  • II turniej deblowy Family Fitness Park w Nysie - IV miejsce w grze podwójnej.

Jacek Nietrzeba i Paweł Iżycki

  • Turniej tenisa ziemnego o puchar ,,Złote Dni 2013" - III miejsce w grze podwójnej.

Maciej Jędrusik

  • II Otwarte Mistrzostwa Śląska Lekarzy w tenisie ziemnym - Kategoria do 45 lat i +45 - TennisTeam - I miejsce w grze podwójnej.
  • II Otwarte Mistrzostwa Śląska Lekarzy w tenisie ziemnym - Kategoria do 35 lat i +35 - TennisTeam - III miejsce w grze pojedynczej.

Maciej Kowalczyk i Maciej Wojdyła

  • Deblowe Mistrzostwa Nysy w Tenisie Ziemnym - II miejsce w grze podwójnej.

Michał Sapała

  • O pohár starosty města Šumperka - TK PRIS Frýdek-Místek - starszy żak - II miejsce w grze pojedynczej
  • TK Opava - starszy żak - III miejsce w grze pojedynczej.

Paweł Mrożek

  • I Zimowy Turniej Singlowy - Family Fitness Park - Nysa - II miejsce w grze pojedynczej.

Rok 2012

Aleksandra Kowalczyk

  • 7. Międzynarodowy Turniej Tenisowy JESENIK 2012 między klubami tenisowymi miast Jesenik, Nysa, Głuchołazy i Gośćmi - III miejsce w grze mieszanej.

Jacek Nietrzeba

  • Turniej o ,,Puchar Dni Nysy 2012" - III miejsce w grze pojedynczej.

Joanna Sapała

  • Mistrzostwa Województwa do lat 14 - I miejsce w kategorii młodziczki do lat 14 w grze podwójnej.
  • Mistrzostwa Województwa do lat 14 - II miejsce w kategorii młodziczki do lat 14 w grze pojedynczej.
  • O POHÁR TK JESENÍK - starszy żak - TK Jeseník - I miejsce w grze pojedynczej.

Maciej Kowalczyk

  • 7. Międzynarodowy Turniej Tenisowy JESENIK 2012 między klubami tenisowymi miast Jesenik, Nysa, Głuchołazy i Gośćmi - III miejsce w grze mieszanej.

Maciej Wojdyła

  • Turniej o Puchar Eugeniusza Kudryńskiego - I miejsce w grze pojedynczej.

Marian Grzesiak

  • Turniej o ,,Puchar Dni Nysy 2012" - III miejsce w grze podwójnej.

Michał Sapała

  • MEMORIÁL JINDŘICHA DOKOUPILA-2.ročník - młodsi uczniowie - TK Jeseník - I miejsce w grze pojedynczej.
  • Mistrzostwa Województwa do lat 14 - I miejsce w kategorii młodzicy do lat 14 w grze podwójnej.
  • Mistrzostwa Województwa do lat 14 - I miejsce w kategorii młodzicy do lat 14 w grze pojedynczej.
  • O POHÁR TK JESENÍK - młodsi uczniowie - TK Jeseník - I miejsce w grze pojedynczej.

Paweł Iżycki

  • Turniej o Puchar Eugeniusza Kudryńskiego - III miejsce w grze pojedynczej.

Rok 2011

Joanna Sapała

  • O pohár Jindřicha Dokoupila - młodsi uczniowie - TK Jeseník - II miejsce w grze pojedynczej.
  • Wojewódzki Turniej Tenisa Ziemnego w kategorii skrzatów - I miejsce w kategorii dziewcząt.

Michał Sapała

  • Wojewódzki Turniej Tenisa Ziemnego w kategorii skrzatów - I miejsce w kategorii chłopców.

Aleksandra Kowalczyk

  • 6. Międzynarodowy Turniej Tenisowy JESENIK 2011 między klubami tenisowymi miast Jesenik, Nysa, Głuchołazy i Gośćmi - III miejsce w grze mieszanej.

Maciej Kowalczyk

  • 6. Międzynarodowy Turniej Tenisowy JESENIK 2011 między klubami tenisowymi miast Jesenik, Nysa, Głuchołazy i Gośćmi - III miejsce w grze mieszanej.

Maciej Wojdyła

  • Turniej Tenisa Ziemnego Nyskiego Biznesu o Puchar Prezesa Nyskiej Izby Gospodarczej - I miejsce w grze pojedynczej.

Rok 2010

Wojciech Aniołek i Paweł Iżycki

  • VII Deblowe Mistrzostwa Nysy w Tenisie Ziemnym - II miejsce w grze podwójnej.
  • Mistrzostwa Powiatu Nyskiego w Tenisie Ziemnym w Grze Podwójnej - III miejsce.

Krzysztof Kowalczyk i Maciej Kowalczyk

  • Mistrzostwa Powiatu Nyskiego w Tenisie Ziemnym w Grze Podwójnej - I miejsce.

Adam Tomaszewski i Grzegorz Tryńczuk

  • Mistrzostwa Powiatu Nyskiego w Tenisie Ziemnym w Grze Podwójnej - III miejsce.

Rok 2009

Maciej Kowalczyk

  • Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej LICEALIADA - tenis ziemny - II miejsce w kategorii chłopców - gra pojedyncza.
  • 4. Międzynarodowy Turniej Tenisowy JESENIK 2009 między klubami tenisowymi miast Jesenik, Nysa, Głuchołazy i Gośćmi - III miejsce w grze podwójnej.

Krzysztof Kowalczyk

  • 4. Międzynarodowy Turniej Tenisowy JESENIK 2009 między klubami tenisowymi miast Jesenik, Nysa, Głuchołazy i Gośćmi - III miejsce w grze podwójnej.
  • 4. Międzynarodowy Turniej Tenisowy JESENIK 2009 między klubami tenisowymi miast Jesenik, Nysa, Głuchołazy i Gośćmi - III miejsce w grze mieszanej.

Aleksandra Kowalczyk

  • 4. Międzynarodowy Turniej Tenisowy JESENIK 2009 między klubami tenisowymi miast Jesenik, Nysa, Głuchołazy i Gośćmi - III miejsce w grze mieszanej.
  • Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej LICEALIADA - tenis ziemny - III miejsce w kategorii dziewcząt - gra pojedyncza.

Rok 2008

Maciej Kowalczyk

  • 3. Międzynarodowy Turniej Tenisowy JESENIK 2008 między klubami tenisowymi miast Jesenik, Nysa, Głuchołazy i Gośćmi - III miejsce w grze pojedynczej.
  • 3. Międzynarodowy Turniej Tenisowy JESENIK 2008 między klubami tenisowymi miast Jesenik, Nysa, Głuchołazy i Gośćmi - II miejsce w grze mieszanej.
  • Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej LICEALIADA - tenis ziemny - IV miejsce w kategorii chłopców - gra pojedyncza.
  • Puchar Starosty Nyskiego z okazji Dni Herbowych - I miejsce w grze pojedynczej w kategorii chłopców.
  • Puchar Starosty - Mistrzostwa Młodzieżowe - I miejsce w grze pojedynczej w kategorii chłopców.

Karina Wysocka

  • 3. Międzynarodowy Turniej Tenisowy JESENIK 2008 między klubami tenisowymi miast Jesenik, Nysa, Głuchołazy i Gośćmi - III miejsce w grze mieszanej.

Aleksandra Kowalczyk

  • Puchar Starosty Nyskiego z okazji Dni Herbowych - I miejsce w grze pojedynczej w kategorii dziewcząt.
  • Puchar Starosty - Mistrzostwa Młodzieżowe - I miejsce w grze pojedynczej w kategorii dziewcząt.
  • Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej LICEALIADA - tenis ziemny - IV miejsce w kategorii dziewcząt - gra pojedyncza

Maciej Wojdyła

  • Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej LICEALIADA - tenis ziemny - I miejsce w kategorii chłopców - gra pojedyncza.
  • Deblowy Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Dyrektora Nyskiego Ośrodka Rekreacji - II miejsce.

Marcin Mazur

  • Deblowy Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Dyrektora Nyskiego Ośrodka Rekreacji - II miejsce.

Rok 2007

Maciej Wojdyła

  • Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej LICEALIADA - tenis ziemny - III miejsce w kategorii chłopców - gra pojedyncza.
  • Mistrzostwa Nysy w Tenisie Ziemnym w grze pojedynczej - I miejsce.

Małgorzata Kulina

  • Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej LICEALIADA - tenis ziemny - IV miejsce w kategorii dziewcząt - gra pojedyncza.
   

Gościmy  

Użytkowników:
2
Artykułów:
156
Odsłon artykułów:
278130
   

Linki  

   
© 2011-2019 Głuchołaskie Towarzystwo Tenisowe | All Rights Reserved.