© 2011-2024 Głuchołaskie Towarzystwo Tenisowe | Wszelkie prawa zastrzeżone.

Głuchołaskie Towarzystwo Tenisowe ma swoją siedzibę przy ulicy Henryka Brodatego 1 w części zdrojowej Głuchołaz. Stowarzyszenie dzierżawi i zarządza obiektem sportowym, w skład którego wchodzą:

  • Dwa korty o nawierzchni mineralnej, które są oświetlone umożliwiając tym samym grę po zapadnięciu zmroku.
  • Trybuna dla kibiców.
  • Ściana tenisowa.
  • Budynek klubowy z szatniami i zapleczem sanitarnym.

Zapraszamy wszystkich miłośników tenisa do korzystania w sezonie wiosenno-letnio-jesiennym z kortów Głuchołaskiego Towarzystwa Tenisowego.

Nasz kompleks sportowy jest czynny codziennie w godzinach od 8:00 do 22:00.

Rezerwacji kortu dokonuje się za pomocą aplikacji ,,tenis4U", na stronie internetowej Klubu (zakładka ,,Rezerwacje"), telefonicznie pod numerem telefonu: 505 193 141 lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W przypadku, gdy korty w wyżej wymienionych godzinach są zamknięte i osoby*, które chciałyby w tych porach uzyskać wejście na obiekt tenisowy prosimy dzwonić pod numerami telefonów: 518 058 158 lub 500 127 666. Można także podejść na zaplecze restauracji Fratelli Sossi.

Dla najmłodszych adeptów tenisa przy naszym Klubie dzięki współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową nr 2 w Głuchołazach funkcjonuje „Dwójkowa Akademia Tenisowa”.

Ponadto organizujemy amatorskie turnieje tenisowe.

Do członkostwa w Głuchołaskim Towarzystwie Tenisowym zachęcamy wszystkich sympatyków tenisa: dzieci, młodzież oraz dorosłych. Warunki i korzyści wynikające z przynależności do naszego Klubu:

Członkostwo w Klubie GTT Głuchołazy

Opłaty za korzystanie z kortów GTT:

Cennik - sezon 2024

* - dotyczy użytkowników posiadających rezerwację kortu w aplikacji ,,tenis4U"